ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Szklarska Poręba powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Baseny w Szklarskiej Porębie - Szklarska Poręba baseny

Baseny w Szklarskiej Porębie [4910]

Szklarska Poręba to niezwykle urokliwe miejsce, które pozwala na prawdziwy relaks i wypoczynek dla całej rodziny. Bez względu czy ktośœ podróżuje sam, we dwoje czy z całą rodziną znajdzie tutaj wiele atrakcji i odpoczynku. Latem niezwykłą atrakcją są baseny, które pozwalają się ochłodzić i zadbać o smukłą sylwetkę.

W Szklarskiej Porębie znajduje się aż 7 basenów, które przyciągają turystów i stanowią idealne połączenie aktywnoœści z wypoczynkiem. Oprócz basenów w najbliższej okolicy znajdują się dwa Aquaparki, które dostarczą atrakcji dla całej rodziny.

Basen w ośœrodku OLIMP czynny jest praktycznie przez cały tydzień. Dla większych grup możliwośœć uzyskania tańszych biletów. Czysta woda i wiele atrakcji dla najmłodszych sprawiają, że jest to chętnie odwiedzany basen.

Kolejny basen mieœci się przy hotelu Sasanka, który oferuje tańsze bilety dla dzieci, a najmłodsi do 4 lat wchodzą bezpłatnie. Basen przy hotelu to prawdziwa wygoda i możliwoœść odpoczynku oraz relaks, który przyda się po górskich wędrówkach.

Równie atrakcyjny jest basen, który mieśœci się przy hotelu Las. Natomiast kolejny basen znajduje się w obrębie hotelu Cristal Resort. Oprócz basenu goœcie mogą skorzystać z łaŸźni parowej oraz z sauny. Dzień spędzony w tym miejscu to prawdziwy odpoczynek i odœświeżenie, którego każdy szuka podczas wakacyjnych wyjazdów.

Również w centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Granit znajduje się basen, który zapewnia aktywne spędzanie wolnych chwil. Natomiast kolejny basen jest zlokalizowany przy hotelu Bornit. Jest to długi basen o szerokośœci na 11 metrów.

Ostatni basen jest przy hotelu Kryształ. Oprócz głębokiego basenu znajduje się tutaj również brodzik dla małych dzieci, sauna oraz sucha łaŸnia. Wiele atrakcji i czas spędzony w tym miejscu sprawi, że cała rodzina będzie wypoczęta i będzie się doskonale bawić.

Oprócz basenów w Szklarskiej Porębie znajdują się dwa Aquaparki, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Chwile spędzone w tym miejscu z pewnoœcią na długo zapadną w pamięci, a najmłodsi będą zachwyceni.

Zobacz również

  • Atrakcje dla dzieci w czeskich Karkonoszach - ne pod opieką osoby dorosłej, a rodzice w tym czasie mogą zająć się czymś innym. Całą rodzina można wybrać się do Muzeum Zabawek w czeskich Górach Izerskich lub do chaty Drevona, gdzie znajdują się egzotyczne zwierzęta. Jedną z najciekawszych atrakcji, która cieszy się niesłabnącym powodzeniem jest Centrum Rozrywki Babylon w Libercu. Ten potężny aquapark gwarantuje zabawę każdemu kto kocha wodę, zjeżdżalnie, fale i ciepłą wodę. W lecie m ...
  • Tatry na Słowacji - robić wycieczkę do sąsiadów, można też od razu zapuścić się w słowackie rejony i tam spędzić cały urlop. Wśród miejscowości wyjątkowo chętnie odwiedzanych po słowackiej stronie prym wiedzie Tatrzańska Łomnica. Tu najłatwiej o noclegi, a piękna zabudowa tego górskiego kurortu zachwyca polskich podróżników. Noclegi oraz doskonałe tereny do jazdy na natrach czekają również w rejonie Starego Smokowca i Szczyrbskie ...


Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 15 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.031 sek.