ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Szklarska Poręba powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Narty biegowe w Jakuszycach - Jakuszyce narty Biegowe

Narty biegowe w Jakuszycach [1825]

Szklarska Poręba to prawdziwy raj dla miłoœśników sportów zimowych. Znajduje się tutaj aż 8 stoków narciarskich, które zadowolą wszystkich wielbicieli jazdy na nartach. Wyciągi narciarskie, wypożyczalnia nart oraz nauka jazdy na nartach sprawiają, że nawet nowicjusze mogą spróbować swoich sił w tym wyjątkowym sporcie.

Dla miłośników jazdy na nartach kompleks Skiarena zapewni wiele atrakcji. Ośœrodek zapewnia możliwoœść jazdy na kilku różnych nartostradach, które są doskonale przygotowane i dostosowane do potrzeb narciarzy. Możliwoœść jazdy również w nocy to niebywała okazja na śœwietne spędzenie wolnego czasu oraz nowe doœświadczenia. Trasy narciarskie są dostosowane do potrzeb oraz do umiejętnośœci narciarzy, co pozwala na maksymalne wykorzystanie stoków i zadowolenie goœści. W tym wyjątkowym miejscu każdy spędzi miło czas i zazna wielu atrakcji.

Ze Szklarskiej Poręby mamy bardzo blisko do wyciągów w Czechach w– Harachov, które są idealnie przygotowane do przyjęcia turystów. Jest to wyjątkowe miejsce, które cały czas się rozwija. Otwierane są nowe stoki narciarskie, udoskonalane dotychczasowe, a ośœrodek zapewnia dobrej jakośœci sprzęt i doskonałą obsługę. W tym wyjątkowym miejscu każdy spędzi aktywny urlop.

Również blisko mamy do Jakuszyc, a tam czeka nas wiele atrakcji. Narty biegowe w Jakuszycach cieszą się coraz większym zainteresowaniem, w związku z czym jest to œświetna okazja do aktywnego wypoczynku.

Narty biegowe w Jakuszycach idealnie nadają się zarówno dla wyczynowców jak i dla amatorów. Pokrywa œśnieżna w tym miejscu jest bardzo gruba, aż do późŸniej wiosny, co czyni to miejsce wyjątkowo przyjaznym dla narciarzy. Znajdują się tutaj trasy dla osób początkujących oraz dla zaawansowanych. Taki podział zapewnia idealne warunki dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami jak i dla zaawansowanych.

Jeżeli ktośœ marzy o tym, aby nauczyć się jazdy na nartach to w Szklarskiej Porębie z pewnoœścią znajdzie idealny ośœrodek, który zapewni odpowiedni sprzęt oraz trenerów. W ten sposób nawet jeœśli ktośœ nigdy wczeœniej nie miał nart na nogach ma możliwoœć zdobycia nowych doœwiadczeń i poznania śœwietnych ludzi. Jazda na nartach wciąga, dlatego jeżeli ktoœ choć raz spróbuje z pewnośœcią już zawsze będzie tutaj powracał.

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 19 (2) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.041 sek.